Головна

 
Приватний майстер, маючи великий досвід  ремонтно-будівельних робіт, акуратно виконує: укладку керамічної плитки, установку сантехніки, монтаж пластикового водопроводу та каналізаційних труб, гіпсокартону, пластикових панелей, електромонтаж, укладку ламінату, лінолеуму, плінтусів, встановлення міжкімнатних дверей. А також всі види підготовчих робіт: монтаж стін із цегли, пінобетону, демонтаж перегородок, очищення стін від старої плитки, штукатурки, фарби та інше.

 

 

Ванна кімната – місце, де ми проводимо досить багато часу. Тут ми розслабляємося, залишаємось наодинці з собою, сюди ми перш за все пропонуємо пройти гостям, щоб вимити руки. Тому природно, що кожному хочеться, щоб його ванна кімната була красивою, комфортною і затишною. І коли постає питання про ремонт ванної кімнати чи санвузла(ванної і туалету), хочеться втілити все найкраще та найцікавіше, щоб зробити приміщення неповторним.

Ремонт будь-якої кімнати (і ванна не виняток) починається з планування – що де буде розміщуватись, які матеріали використати и найголовніше, мабуть, хто ж все це зробить. Адже саме від майстра, який буде робити ремонт, залежить наскільки точно і вдало будуть втілені ваші бажання. Саме він, як професіонал, може підказати, порадити, що можна робити, а від чого краще утриматись, що буде виглядати красиво і що взагалі не вийде. Саме він, маючи немалий досвід і зробивши красивою не одну кімнату, може допомогти у виборі відповідних матеріалів, обладнання та аксесуарів. І саме від майстра залежить кінцевий результат і те, наскільки ваша ванна кімната буде відповідати вашій мрії.

 

 Тел.  097 – 569 – 42 – 86  (майстер)

             

 

Укладка кахелю, укладка плитки, кахельщик в Запоріжжі, кладка кахелю в Запоріжжі, ремонт ванної кімнати в Запоріжжі, ремонт суміщеного санвузла, установка сантехніки, заміна водопроводу, заміна каналізації, сантехнік в Запоріжжі, ремонт квартир в Запоріжжі, ремонт ванної ціна, укладка плитки прайс, укладка кахеля ціна в Запоріжжі, заміна водопроводу в Запоріжжі, купити керамічну плитку в Запоріжжі

Коментарі закрито.

Укладка кахелю, укладка плитки, кахельщик в Запоріжжі, кладка кахелю в Запоріжжі, ремонт ванної кімнати в Запоріжжі, ремонт суміщеного санвузла, установка сантехніки, заміна водопроводу, заміна каналізації, сантехнік в Запоріжжі, ремонт квартир в Запоріжжі, ремонт ванної уіна, укладка плитки прайс, укладка кахеля ціна в Запоріжжі, заміна водопроводу в Запоріжжі, купити керамічну плитку в Запоріжжі